štvrtok 16. júla 2015

Hravé leto v pastelových farbách

Leto je už v plnom prúde a rovnako i naše svadby. Ohliadli sme sa pre vás po jednej inšpiratívnej exteriérovej výzdobe, ktorú sme mali možnosť pripraviť v hravých pastelových tónoch. Drobné kytičky, mix farebných kvietkov, krásne presvetlené priestory a nádych francúzskeho vidieka v kombinácií s jemnou eleganciou. Dali sme si naozaj záležať aby bol každý detail dokonalý, nakoľko práve pekný detail vytvára celok a čaro nezabudnuteľnej svadobnej výzdoby. Táto bola určite jednou z nich. 


Záhradné kvietky vo farbách bielej, zelenkavej, krémovej, marhuľkovej až po odtiene ružovej a fialkovej  sme kombinovali do rôznych typov vázičiek, čim hostina krásne ožila. Táto pestrá paleta bola doplnená krásnou azúrovo tyrkysovou farbou, v ktorej boli ladené i svadobné tlačoviny.

Pre svadobných hostí čakali ako malý darček ručne robené srdiečka zdobené jemnou krajkou. Každé srdiečko bolo originál a doplnilo jemné krémové nastieranie.


Hlavný stôl zdobili široké padavé stuhy, ktoré dotvárali hravý pestrý efekt celej výzdoby.


Atmosféru svadobného priestoru krásne dozdobili i voňavé levandule a sviečky.
Tie nechýbali na stoloch i na vstupných schodoch do priestoru, v ktorom sa konala svadobná hostina.Foto: archív WeddayŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára