pondelok 22. apríla 2013

Príchod jari


Prišla jar a s ňou i slnečné lúče, vôňa kvetov a sviežosť, ktorú môžete vniesť aj do vašej pripravovanej svadby. Vybrali sme pre vás niekoľko tipov, ktorými sa môžete obohatiť alebo len tak naladiť na príjemnú atmosféru prebúdzajúcej sa prírody.


Symbolom jari sú predovšetkým kvety, ktoré sú nosným doplnkom svadobnej výzdoby a ich prítomnosť zkrášli ako priestor svadobnej hostiny tak aj nevestu. Môžete vsadiť na širokú paletu jemných jarných farieb akou je najmä žlá, fialková, ružová či rôzne odtiene zelenej. Vo svojej jednoduchosti sa vynímajú krásne napríklad tulipány, ktoré sa dajú pekne nakombinovať nie len do váz, ale aj do elegantného zväzku svadobnej kytice.

 
 
Jarný dekor popri tulipánoch môžu dotvoriť i ďalšie sezónne kvietky, prípadne kvitnúce konáriky z vašej záhrady. Napriek ich jednoduchosti pôsobia elegantne a pekne vyniknú najmä na menších svadbách. 


Motív kvetov sa dá pekne zúžitkovať aj pri zdobení svadobnej torty. Môžete zvoliť živé kvety, ktoré voľne poukladáte na vrch torty, alebo prenecháte prácu šikovným cukrárom. Nemusíte ostať len pri tradičnom bielom marcipáne, skúste zmenu napríklad s jemným odtieňom žltej. Výsledkom môže byť aj takáto jednoduchá a zároveň elegantná torta s margarétkovou výzdobou.


Jarou osviežte aj vašich svadobných hostí a pripravte pre nich niečo drobné a milé. Namiesto klasického šampanského sa im môže ponúknuť napríklad čerstvá limetková limonáda alebo ozdobené kanapky. Súčasťou netradičného welcome drinku môžu byť aj menovky pre hostí a číslo stolu, vďaka ktorému si každý nájde svoje miesto.

 
S jarou prichádzajú i slnečné dni, ktoré umožňujú príjemné posedenie vonku. Vaša hostina sa môže usporiadať v tichom prostredí, ktoré romanticky dotvorí prebúdzajúca sa príroda.

 
Jarnú tématiku môžete doplniť rôznymi motívmi. Jedným z nich môžu byť drobné vtáčiky, ktoré v podobe malých menoviek ozdobia poháre na svadobnýc stoloch. Rovnaký motív môžete použiť aj v prípade látky na vankúšik s prstienkami.


V jednotnej jarnej tématike môžete zvoliť aj drobné doplnky k svadobným šatám.


Otvorte dvere vašej fantázií a nech prichádzajúca jar je pre vás inšpiráciou, 
symbolom tvorivosti, farebnej hravosti a hlavne lásky.
Najmä vďaka nej vo váš svadobný deň zakvitnete do krásy.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára